Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nieruchomości Dudek

Wolności 27 Jelenia Góra

Mapa

501 945...

501 945 240

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

nieruchomoscidudek.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Karolina Ziółkowska
  • Joanna Gronczewska
  • Marek Fedus
  • +3

mgr. Sylwia Dudek-Wołoszyn
Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami
Licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 26718
Licencja Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami nr 1401

Twoje obecne mieszkanie nie spełnia już Twoich oczekiwań?
Czas na zmiany!
Chciałbyś sprzedać swoje mieszkanie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?
Zadzwoń do nas.
Pomożemy Ci sprzedać Twoje obecne mieszkanie i poszukamy nowego.
Podpowiemy jak załatwić wszystkie formalności.

Oferujemy:
profesjonalną sesję fotograficzną Twojej nieruchomości,
wirtualne spacery 3D po nieruchomości oraz rzut nieruchomości,
reklamujemy nieruchomości na wielu płatnych portalach sprzedażowych,
oszacujemy wartość nieruchomości,
pomożemy zgromadzić potrzebną dokumentację,
przygotujemy potrzebne umowy,
doradzimy jak rozwiązać ewentualne trudności.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

99

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Nieruchomości Dudek

Filtruj

195 000 zł34,45 m² 5 660,38 zł/m²

Marzena Cicha

Marzena Cicha

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w Gryfowie Śląskim. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł160 m² 7 806,25 zł/m²

Dominika Dziedzic

Dominika Dziedzic

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:933 m²

*********************oferta na wyłączność*********************************** Biuro Nieruchomości Dudek oferuje dom wolnostojący w Jeżowie Sudeckim...

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł89,17 m² 8 523,05 zł/m²

Joanna Gronczewska

Joanna Gronczewska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością oferujemy Państwu własnościowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,17 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym,...

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł110,20 m² 6 896,55 zł/m²

Joanna Gronczewska

Joanna Gronczewska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż eleganckie i przestronne pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w urokliwej dzielnicy Jeleniej Góry -...

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 400 m² 192,86 zł/m²

Sylwia Dudek-Wołoszyn

Sylwia Dudek-Wołoszyn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu płaską działkę budowlaną w Staniszowie o powierzchni 1400 m2. Kształt prostokątny. Działka posiada...

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł100 m² 2 590 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 078 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Płóczki Górne,...

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł755 m² 139,07 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Dudek mają przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w sercu urokliwego Wlenia, w otoczeniu Pogórza...

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł131 m² 4 885,50 zł/m²

Joanna Gronczewska

Joanna Gronczewska

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Biuro Nieruchomości Dudek ma przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w samym centrum miasta. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł63,62 m² 4 715,50 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Dudek ma przyjemność zaprezentowania mieszkania trzypokojowego w spokojnej i malowniczej wsi Bystrzyca gm. Wleń. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł78,45 m² 5 723,39 zł/m²

Sylwia Dudek-Wołoszyn

Sylwia Dudek-Wołoszyn

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu trzypokojowe mieszkanie przy ul. Okrzei w Jeleniej Górze. Powierzchna całkowita wynosi 78,45, użytkowa to...

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł300 m² 3 433,33 zł/m²

Joanna Gronczewska

Joanna Gronczewska

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:301 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dom-pensjonat w sercu Cieplic, dzielnicy uzdrowiskowej Jeleniej Góry. Dom położony przy Parku Zdrojowym,...

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,80 m² 11 931,82 zł/m²

Marek Fedus

Marek Fedus

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Dudek oferują Państwu 3 pokojowy apartament w Jeleniej Górze - Cieplicach. Apartament mieści się w nowo wybudowanym budynku...

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł3 323 m² 391,21 zł/m²

Dominika Dziedzic

Dominika Dziedzic

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomość Dudek przedstawia Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 3323 m2. Jelenia Góra - Cieplice Śląskie. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł5 833 m² 25,54 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę o przeznaczeniu terenu funkcji mieszanej w Rząśniku o powierzchni 5833 m2 płaska,...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 427 m² 112,12 zł/m²

Sylwia Dudek-Wołoszyn

Sylwia Dudek-Wołoszyn

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu działkę budowlaną w Wojcieszycach, na nowym osiedlu domków jednorodzinnych, z projektem domu...

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł93,04 m² 7 093,72 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują duże i komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,77 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Jeleniej Góry, przy...

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł186 m² 9 247,31 zł/m²

Marek Fedus

Marek Fedus

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:423 m²

Nieruchomości Dudek oferują Państwu klimatyczny bliźniak z artystyczną duszą w Szklarskiej Poręby. Budynek wybudowany w latach 90...

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł17 882 m² 100,10 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwie działki usługowe, w Lubawce, przy drodze krajowej nr 5, w odległości 1km od przejścia granicznego...

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł42,93 m² 7 896,58 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,93 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze kamienicy nieopodal Placu...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł117 m² 4 264,96 zł/m²

Sylwia Dudek-Wołoszyn

Sylwia Dudek-Wołoszyn

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu piękne, przestronne mieszkanie przy centrum miasta, przy ulicy Sudeckiej. Na powierzchnię całkowitą ok 117 m2 (po...

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł44,91 m² 3 562,68 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość we Wleniu, usytuowaną na 3 piętrze kameralnej kamienicy....

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

Joanna Gronczewska

Joanna Gronczewska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Dudek prezentuje przestronne rozkładowe mieszkanie w centrum miasta. W bardzo pożądanej okolicy. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł95,20 m² 3 781,51 zł/m²

Joanna Gronczewska

Joanna Gronczewska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na sprzedaż ładne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w Cieplicach blisko Parku Zdrojowego oraz...

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł55,70 m² 6 463,20 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicach Zabobrza. W skład powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

Joanna Gronczewska

Joanna Gronczewska

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania uroczy dom z dużym potencjałem, położony w Chromcu, nieopodal Szklarskiej...

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł3 600 m² 350 zł/m²

Marek Fedus

Marek Fedus

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek oferują działkę inwestycyjno - budowlaną w Szklarskiej Porębie. Działka o powierzchni 3600 m2, położona w zacisznym...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł582,80 m² 1 714,14 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 666 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu, malownicze gospodarstwo, składające się z budynku mieszkalnego oraz stodoły, usytuowane w urokliwej...

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł44,80 m² 6 897,32 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Miłkowie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze kamienicy....

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł300 m² 10 666,67 zł/m²

Marek Fedus

Marek Fedus

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:761 m²

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu w pełni wyposażony pensjonat w Szklarskiej Porębie. Budynek o powierzchni użytkowej 256,90 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł370 m² 2 675,68 zł/m²

Sylwia Dudek-Wołoszyn

Sylwia Dudek-Wołoszyn

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu trzykondygnacyjny ośrodek wczasowy/pensjonat, w Przesiece koło Jeleniej Góry, o powierzchni 370 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł39,04 m² 5 993,85 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,04 m2, zlokalizowane na 3,5 piętrze w zadbanym...

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł59,14 m² 6 509,98 zł/m²

Marek Fedus

Marek Fedus

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,13m2 w Jeleniej Górze. Lokal znajduje się na poddaszu...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł86,90 m² 3 095,51 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z dzielnic Jeleniej Góry - Sobieszów. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dom trzykondygnacyjny w Karpaczu Dolnym, posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 1626 m2....

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł56,56 m² 6 099,72 zł/m²

Joanna Gronczewska

Joanna Gronczewska

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania dwupokojowe mieszkanie własnościowe na parterze, w okolicy centrum miasta...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

Marek Fedus

Marek Fedus

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości oferuje apartament do wynajęcia w zacisznym miejscu Szklarskiej Poręby. Lokal mieści się na drugim piętrze w nowo...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bród

Bród,zachodniopomorskie

580 000 zł175 m² 3 314,29 zł/m²

Marek Fedus

Marek Fedus

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:894 m²

Nieruchomości Dudek oferują nieruchomość rolną zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Posesja znajduje się we wsi Bród w gminie Chociwel, powiat...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 401 m² 62,33 zł/m²

Sylwia Dudek-Wołoszyn

Sylwia Dudek-Wołoszyn

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu działkę wraz z korytem łączącym z rzeką Bóbr w Janowicach Wielkich pod budowę elektrowni...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 809 m² 124,60 zł/m²

Marzena Cicha

Marzena Cicha

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomości Dudek oferuje na sprzedaż atrakcyjna działkę o powierzchni 2809 m2, położoną w malowniczej miejscowości Sosnówka - jednej...

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł2 900 m² 100 zł/m²

Karolina Ziółkowska

Karolina Ziółkowska

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę usługowo-rolną, z możliwością złożenia wniosku o warunki zabudowy. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
    • 3
  • Następna
Zamknij